Kako se brine o izgubljenom psu najbolje znaju učenici 6. razreda.

Za vrijeme poslijepodnevne igre ispred naše škole dolutao je pas. Kao pravi ljubitelji životinja odmah su se bacili u akciju. Otišli su do obližnjeg salona za uljepšavanje pasa i pitali zaposlenice znaju li čiji je to pas, ali one nisu imale saznanja o tome. Kako bi i one pomogle u akciji, poklonile su povodac s kojim je bilo lakše odvesti psa do veterinara koji je pronašao vlasnika po čipu. Vlasnica je srećom bila gospođa koja stanuje u blizini škole. Na kraju priče pas se vratio svome gospodaru, povodac je vraćen u salon, a dečki su bili i sretni i tužni. Sretni što je pas našao vlasnika, a tužni jer su se u dubini srca nadali da će postati stanovnik naše škole. Osim toga, za dobro djelo dobili su čokoladu i pohvale svih učiteljica.

Bravo dečki!

Pas

 

Lokacije

Sjedište Centra - Kušlanova 59a (Srednja škola s domom, Odjel za odrasle, Odjel za integraciju i Uprava)

Dislocirana jedinica Zagreb - Filipovićeva 22 (Osnovna škola s domom)

Odjel integracije Split, Pujanke 24a

Odjel integracije Osijek, Bartola Kašića 54

Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek"
Kušlanova 59a
10000 Zagreb
tel: 01 2382 218
e-mail: ured@coovinkobek.hr

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok